پیام ریاست دانشکده مهندسی معدن

 | تاریخ ارسال: 1398/8/13 | 
یا محول الحول و الاحوال
 حول حالنا الی احسن الحال

 
همکار گرامی
با سلام
حلول سال نو را که همراه با حیات جدید طبیعت اعیاد فرخنده شعبانیه را نیز به ارمغان آورده است به جنابعالی و خانواده محترم تبریک گفته از ایزد منان سلامتی و موفقیت همه عزیزان را آرزومندم.
در آستانه قرن جدید، امید است سال نو آغازی بر تحول الهی در جامعه بشری باشد.
عطایی ‫پور

 
پیام دانشکده به مناسبت سال نو
به نام دوست که نیکوست هر چه از اوست
عالم پیر دگر باره جوان خواهد شد
دانشجویان عزیز، اساتید گرامی و همکاران محترم
سال سختی گذشت. ویروس کرونا در دنیا یکه تازی کرد. دانشگاه را سرد و خمود و از حضور دانشجویان عزیز محروم ساخت. عزیزانی از همکاران دانشکده و دانشگاه را از ما گرفت. اما همت و اراده را نه. فعالیت های آموزشی، پژوهشی و فنآورانه همکاران در انطباق با شرائط پیش آمده و به شیوه نو ادامه یافت. اکنون در آستانه قرن نو، تلاش خود را مضاعف خواهیم ساخت تا قرن ۱۵ در شأن و تراز میهن عزیز به خود ببالد.
در مبارزه با کرونا نیز موفقیت هایی به دست آمد. مدافعان سلامت ایثارگرانه کوشیدند و دانشمندان با جهاد علمی خود افق روشن تری گشودند. آرزوی شکست این بیماری بیش از پیش به واقعیت نزدیک شده است. اکنون امیدوارانه تر می توانیم نغمه "انشاءالله کرونا را شکست می دهیم" سر دهیم. دور نیست زمانی که اعلام پیروزی شود. آری، بار دیگر بی واهمه با یکدیگر دست خواهیم داد، عزیزان خود را در آغوش خواهیم گرفت، جنب و جوش تازه ای در رگ های جامعه ایجاد خواهیم کرد. شور و نشاط دیگری بپا خواهد شد، کلاس های درس دگر باره سرود دانش را خواهند نواخت. دانشکده از دانشجویان لبریز خواهد شد، اهریمن کرونا سرافکنده خواهد گریخت، معابد و زیارتگاه ها، پر شکوه آکنده از عابدان و زائران خواهد گشت. سر بر آستان حضرت دوست نهاده جشن پیروزی در سجده شکر خواهیم گرفت. آری، آن روز دیر نیست اگر مقررات کرونایی را رعایت کنیم.
با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان
مجید عطایی پور
 
دانشجویان عزیز، اساتید محترم و همکاران گرامی
سالی پر از حوادث تلخ و شیرین گذشت. سالی که باسیل ویرانگر نوروز آغاز شد و با همهگیر شدن ویروس کرونا به پایان رسید و سوغات شوم بیماری را به نوروز ۹۹ رساند. اما در کنار این حوادث تلخ، صحنههای زیبایی از ایثار، فداکاری، همدلی و نوع دوستی نیز خلق شد. دلها به هم نزدیک تر شد و جلوههای زیبایی از احساسات رقیق انسانی نیز فرصت ظهور و بروز پیدا کرد. پزشکان، پرستاران و دیگر مدافعان سلامت کشور که در خط مقدم جبهه پیکار با این ویروس منحوس سخاوتمندانه جان خود را به خطر انداخته و از ایمنی و سلامت هموطنان خود دفاع میکنند مارا شرمنده خود کردهاند. در آستانه سال نو خالصانه و از صمیم دل بر ایشان دعا میکنیم و از ایزد منان بهترینها را بر ایشان آرزو داریم.
مانند همه موارد قبلی، از این بحران نیز به یاری خدا و با وحدت و همدلی عبور خواهیم کرد و کرونا را شکست خواهیم داد. انشاءالله
با آرزوی سالی پر خیر و برکت
مراقب خود باشید
مجید عطایی پور
 



CAPTCHA
دفعات مشاهده: 1712 بار   |   دفعات چاپ: 193 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر